fbpx
Lifestyle Tylko TU

Słoik Natury: Dlaczego ceny naszych przypraw różnią się od cen innych produktów?

Często zadajecie nam pytania, skąd bierze się różnica cenowa między naszymi produktami, a produktami innych popularnych firm, które dostaniecie w markecie?

Słoik Natury przede wszystkim prezentuje swoimi produktami bardzo wysoką jakość. Nie bez powodu jesteśmy marką premium.

Nad całym projektem pracowała dziewczyna, która aktualnie zajmuje się całym detalem oraz marketingiem w firmie.. A zaczęło się od mieszania 20 gram mieszanek w małym wiaderku oraz częstowania wszystkich bliskich osób, w celu sprawdzenia, czy połączenie takich ziół smakuje dobrze. Na temat marki Słoik Natury napisała również biznesplan oraz pracę licencjacką, co pokazuje jak wielką miłością pała do natury!

Zajmujemy się produkcją nie tylko przypraw, ale także herbat i suplementów. W przyszłości planujemy  iść także o krok dalej, ale.. o tym opowiemy przy innej okazji.

 Zacznijmy od tego co wpływa na cenę produktu. Wiele osób mylnie uważa, że cena wynika tylko z surowca, który znajduję się
w opakowaniu. Oczywiście tak nie jest! Na cenę wpływ ma także samo opakowanie, w którym znajduje się produkt, czas oraz praca jaką trzeba włożyć w przetworzenie go oraz jakość surowca.

Nasze produkty są w 100% naturalne, nie stosujemy żadnych wspomagaczy, czy konserwantów. Produkujemy przyprawy, tylko
i wyłącznie z liści roślin, a nie z łodyg, co często ma miejsce w przypadku innych firm. Dzięki tworzeniu produktów wyłącznie z liści zapewniamy niezwykły aromat i smak. Często uczulamy Was, aby uważać z ilością przyprawy, jaką dodajecie do potraw, ponieważ, dzięki tak mocnemu aromatowi można z nią przesadzić!

Wyróżniamy się także zróżnicowaną gramaturą produktów. Posiadamy przyprawy, herbaty oraz suplementy w aż trzech gramaturach! Aby każdy klient mógł dopasować ilość produktu do swoich potrzeb. Co za tym idzie, większa ilość produktu idzie
w parze z wyższą ceną, w stosunku do innych marek.

Chyba nie musimy przypominać o tym, że nasze opakowania są ekologiczne! Co także ma wpływ na cenę produktu. Słoik Natury nie chce przyczyniać się do zanieczyszczania środowiska, dlatego też zdecydowaliśmy, że wolimy zainwestować więcej pieniędzy w opakowania  produktów niż działać kosztem naszej planety.

Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie. Nie jest to produkcja hurtowa, poświęcamy wiele czasu, aby każdy produkt był perfekcyjnie dopracowany. Sami składamy słoiki, oklejmy, stemplujemy doypacki, kodujemy i oczywiście wsypujemy surowiec. Robią to oczywiście odpowiednio przygotowane osoby, które wkładają w to całe swoje serce.

Podsumowując różnica cen wynika z kilku rzeczy. Po pierwsze nasze produkty są unikatowe, mamy autorskie mieszanki przypraw, których nie znajdziecie w żadnym innym sklepie, ani których nie produkuje żadna inna marka. Po drugie wszystkie artykuły trafiające w Wasze ręce są w 100% naturalne, a opakowania są ekologiczne. Po trzecie Słoik Natury prezentuje wysoką jakość, dzięki produkcji wytworów tylko z najwyższej jakości roślin. I ostatnia, ale bardzo ważna rzecz jest to wyrób handmade, a nie produkcja masowa.

Macie jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości? Koniecznie dajcie znać! Słoik natury.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji