fbpx
Wiadomości

Śledczy ustalają przyczynę zgonu 52-latka.

Zwłoki mężczyzny znaleźli policjanci w Jeziorze Chełmickim gm. Fabianki. O zdarzeniu poinformowała osoba przechodząca, która zauważyła przy brzegu ciało. Okoliczności i przyczyny zgonu 52-latka wyjaśni prowadzone śledztwo pod nadzorem prokuratora.    

14 lutego około godziny 8.00 dyżurny policji z Włocławka został powiadomiony przez osobę, że przy brzegu jeziora zauważono ciało w wodzie na wysokości pobliskiego sklepu.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili ten fakt i wyciągnęli na brzeg mężczyznę bez oznak życia. Lekarz pogotowia będący na miejscu stwierdził zgon. Policjanci pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z dziedziny patomorfologii przeprowadzili szczegółowe oględziny oraz zabezpieczyli dowody na miejscu odnalezienia zwłokinformuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski

Śledczy ustalili tożsamość denata. Był to 52-letni mężczyzna, który na co dzień  przebywał na terenie pobliskich ogródków działkowych. Zwłoki decyzją prokuratora zabezpieczono do przeprowadzenia sekcji. Wstępnie wykluczono udział innych osób w zgonie, a śledztwo prowadzone jest pod kątem art. 155 KK.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji