fbpx
Wiadomości

Ścieżka rowerowa w Brześciu z końcem września będzie oddana do użytku.

Już z końcem września zakończy się budowa ścieżki rowerowej przy ul. Kolejowej i drodze krajowej Nr 62 w Brześciu Kujawskim.

607 261,47 zł dofinansowania otrzymała gmina Brześć Kujawski na inwestycje związane z budową ścieżek rowerowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020. Aktualnie trwają prace związane z realizacją zadania.

W ramach projektu powstają ścieżki rowerowe przy ul. Kolejowej oraz przy drodze krajowej 62 w Brześciu Kujawskim. Odcinki zostały rozdzielone fragmentem ścieżki rowerowej zaprojektowanej przez GDDKiA w związku z przebudową skrzyżowania. Roboty budowlane prowadzone są na odcinkach o łącznej długości ponad 1,23 km. Ścieżka o szerokości 2 m wykonana zostanie z nawierzchni asfaltowej, w części zabezpieczona zostanie poręczami drogowymi.

K.M.

Polecamy

1 komentarz

  1. Brawo,można,można.
    Jeszcze tylko ten kawałek od autostrady do restauracji w Józefowie,czyli granicy gminy Brześć,może się komuś głupio we Włocławku zrobi,że nie działają NIC w tym temacie,a tylu ludzi jezdzi do pracy z Włocławka.

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: