fbpx
Wiadomości

Są zarzuty dla matki dwuletniej dziewczynki, która wypadła z okna.

Policjanci z Włocławka interweniowali w weekend w sprawie dziecka, które wypadło z okna na I piętrze. 34-letnia matka dziewczynki usłyszała już zarzuty. Kobieta odpowie za narażenie córki na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Zdarzenie miało miejsce w ostatnią niedzielę(28.07.2019). Policjanci zostali skierowani do jednego z budynków mieszkalnych w mieście, z którego 2-letnie dziecko wypadło z okna na I piętrze. Dziewczynkę pogotowie przetransportowało do szpitala, natomiast mundurowi zatrzymali do wyjaśnienia jej rodziców.

34-letnia matka i 28-letni ojciec dziecka trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Zebrane przez funkcjonariuszy materiały dowodowe pozwoliły na postawienie kobiecie zarzutu niewłaściwego nadzoru nad córką, czego skutkiem był upadek z wysokości. 34-latka naraziła ją na bezpośrednie niebezpieczeństwo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu lub utraty życia. Za przestępstwo to grozi kara pozbawienia wolności do lat 5informuje st.sierż. Anita Szefler-Ciupińska

K.M.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji