fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Rusza druga edycja Rabat Wlo! Skorzystaj z rabatów i zniżek

W dzisiejszym świecie jesteśmy otoczeni ogromną ilością produktów i oferowanych usług. Jednak spośród nich najczęściej wybieramy te najkorzystniejsze. Kto nie lubi rabatów i zniżek niech pierwszy rzuci kamieniem! Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Rabat Wlo. Dowiedz się jak zdobyć zniżki!

Rabat Wlo to stowarzyszenie zrzeszające przedsiębiorców różnej skali, działających na terenie powiatu włocławskiego. Jak zdobyć włocławską kartę stałego klienta? To proste. Wystarczy udać się do punktu i odebrać kartę u naszego partnera. Oczywiście jest ona bezpłatna. Aby ją otrzymać nie trzeba wypełniać żadnych dokumentów. Klient przy okazaniu karty otrzymuje rabat przygotowany specjalnie dla Niego.

Rabat Wlo niesie nie tylko korzyści dla mieszkańców, ale także dla przedsiębiorców działających na terenie Włocławka i powiatu włocławskiego. Szczególnie istotna jest pomoc podczas pandemii, która znacząco skomplikowała życie i często uniemożliwia normalne funkcjonowanie przedsiębiorstwom. Rabat Wlo ma mnóstwo pomysłów jak przezwyciężyć te trudności! Pomoże, doradzi, zainspiruje.

Chcemy żeby przedsiębiorcy z powiatu włocławskiego nauczyli się działać wspólnie. Zależy nam żeby wizerunek przedsiębiorcy był bardziej pozytywnie odbierany we Włocławku. Chcemy także żeby w naszym pięknym mieście, które ma duży potencjał działo się coś fajnego zarówno dla mieszkańców, jak i przedsiębiorców.– mówi Karolina Jaroszewska.

W akcję zaangażowało się 40 firm, jednak plany na przyszłość są bardzo ambitne! Rabat Wlo chce poszerzać swoją ofertę i podejmować współpracę z kolejnymi przedsiębiorcami. Jak zgłosić firmę do wzięcia udziału w akcji? Można wysłać zgłoszenie za pomocą strony internetowej RabatWlo.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji