fbpx
Wiadomości

Rozbudowa przystani przy zalewie Włocławskim

Rozbudowa przystani przy Zalewie Włocławskim prężnie się rozwija, początek prac rozpoczął się pod koniec maja, zaś zakończenie planowane jest do końca tego roku. Na przystani ma powstać około 30 nowych miejsc cumowniczych, miejsca namiotowe oraz doki kempingowe, ale też pierwszy w mieście wodny plac zabaw.

W ramach projektu, ma zostać powiększony pomost cumowniczy- obecnie znajduje się przy nim 14 miejsc cumowniczych, a ma być dodanych jeszcze 30, docelowo na przystani będzie takich miejsc 44. Przy przystani mają powstać miejsca namiotowe i kempingowe, szatnie i sanitariaty. Miejsce ma urozmaicić siłownia plenerowa oraz plac zabaw. W planach jest również pierwszy wodny plac zabaw z brodzikiem i kąpieliskiem. Na rozbudowę przystani przekazano 12 mln złotych.

O postępach w pracy na ulicy Płockiej, poinformował na swoim Facebooku wiceprezydent Krzysztof Kukucki, a także prezydent Marek Wojtkowski.

W drodze z Płocka (po bardzo udanym spotkaniu z Panem Piotrem Dyśkiewiczem – Zastepcą Prezydenta) odwiedziłem plac rozbudowy Przystani na Zalewie Włocławskim. Jeszcze w tym roku planowane jest zakończenie prac– napisał Krzysztof Kukucki.

Intensywne prace trwają na terenie Przystań OSiR na Zalewie Włocławskim. Sieć podziemna już wykonana. Domki kempingowe już stoją, teraz czekają na wykończenie.Budujemy basen i układ drogowy .Na koniec roku planujemy koniec inwestycji– poinformował Marek Wojtkowski.

Zdjęcie główne pochodzi z oficjalnego Facebooka Prezydenta Marka WojtkowskiegoPolecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji