fbpx
Region Wiadomości

Roksana Węgiel i Łobuzy wystąpią podczas dożynek w Brześciu Kujawskim!

Już jutro, 28 sierpnia na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu odbędą się dożynki Gminno-Parafialne. W podziękowaniu za tegoroczne plony o godzinie 15:00 rozpocznie się msza święta celebrowana na dziedzińcu ZSCKR w Starym Brześciu. Po jej zakończeniu barwny korowód dożynkowy przejdzie pod scenę znajdującą się na boisku szkoły w Starym Brześciu, tam będzie miał miejscy tradycyjny obrzęd dzielenia chleba. Nie zabraknie występów artystycznych, na scenie zaprezentują się zespoły działające w BCKiH „Wahadło”, „Dzieci Kujaw” oraz Spod Strzechy. Wystąpi również Młodzieżowa Orkiestra Dęta Brestivia wraz z mażoretkami.

O godzinie 20:00 dla fanów muzyki tanecznej wystąpi zespół Łobuzy, znany z takich przebojów jak: ona czuje we mnie piniądz, łobuz kocha najbardziej, czy zbuntowany anioł.

O 21:30 na scenie zaprezentuje się jedna z gwiazd młodego pokolenia, Roksana Węgiel. Piosenkarka, prezenterka telewizyjna, autorka tekstów, kompozytorka, kochana przez młodszą i dorosłą część publiczności. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids, 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, oraz 3. edycji programu tanecznego Dance Dance Dance.

Roksana węgiel zaśpiewa swoje największe przeboje takie jak: Anyone I Want to Be, Dobrze jest, jak jest, Kanaryjski, Korona, Potrafisz, Żyj.

Na zakończenie dożynek do tańca zaprosi DJ Deleś               

Mieszkańców miasta i gminy Brześć Kujawski oraz miłych gości już w najbliższą niedzielę 28 sierpnia zapraszamy na dożynki gminno-parafialne do Starego Brześcia.

Fot. BCKiH ,,Wahadło”.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji