fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Rafał Trzaskowski spotka się z mieszkańcami Włocławka.

19 czerwca 2020 roku Włocławek odwiedzi kandydat Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta RP, Rafał Trzaskowski obecny prezydent Warszawy.

Rafał Trzaskowski do wyborów, które odbędą się już 28 czerwca 2020 roku idzie z hasłem ” Silny Prezydent Wspólna Polska”.

Na oficjalnej stronie kandydata, który w starcie o urząd prezydenta RP, 15 maja br. zastąpił poprzednią kandydatkę KO Małgorzatę Kidawę -Błońską , a 9 czerwca po zebraniu wymaganej liczby podpisów (100 tys.) , stał się oficjalnym kandydatem w wyborach, czytamy min:

Jest tylko jedna metoda, by sprawić, że Polska będzie lepszym miejscem. Tą metodą jest zmiana – zmiana złej władzy. Przeprowadzimy ją bazując na pozytywnych wartościach. Budując nową solidarność. Korzystając z niesamowitej energii i entuzjazmu, jakie pokazujecie podczas spotkań w całej Polsce i za które serdecznie Wam dziękuję!

Z piątkowej wizyty we Włocławku zadowolenia nie ukrywa prezydent naszego miasta Marek Wojtkowski, który na swojej oficjalnej stronie na fb napisał:

Mój kolega i mój faworyt. Cieszę się, że prezydentem zostanie – bardzo w to wierzę – samorządowiec #RafałTrzaskowski2020 w piątek odwiedzi Włocławek

Wizyta Rafała Trzaskowskiego zaplanowana jest na Placu Wolności, początek godz. 10.00.

K.M.

Foto źródło : facebook.com/rafal.trzaskowski

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji