fbpx
Wiadomości

Rafał Rutkowski i Adam Woronowicz w Teatrze Impresaryjnym z przedstawieniem ,,Depresja komika”

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na przedstawienie, które do Włocławka przywozi warszawski Teatr Polonia pt: Depresja komika.

Rafał żyje z cudzego smutku. Swoje usługi kieruje do ludzi, którzy cierpią na depresję. Zniechęcenie. Wypalenie zawodowe. Problemy osobiste. Brak sensu życia. Hałas. Kroki. Życie w wielkim mieście. Polityka. Nieudany seks. Telewizja. Problemy finansowe.

Rafała interesuje wszystko co może być źródłem DEPRESJI, bo jest komikiem. Zarabia na cudzym nieszczęściu – przywracając radość życia. Poprawiając nastroje. Odganiając złe duchy. Wywołując salwy śmiechu. Ma wspaniałą rodzinę, sukces, pieniądze. Jest rozchwytywany. Podziwiany. Oklaskiwany. Kiedy pewnego dnia w trakcie próby generalnej do nowego show Rafał zapomina tekstu i traci przytomność – trafia do terapeuty Adama, który diagnozuje u niego… depresję. 

Adam ma 24 godziny, aby doprowadzić Rafała do stanu, w którym będzie w stanie zagrać premierę swojego nowego show.

Depresja komika to antydepresyjny 2men show, podwójny popis aktorski. Rafał Rutkowski i Adam Woronowicz w częściowo improwizowanym spektaklu o traumach i radościach codzienności, stoczą pojedynek na śmierć i życie na oczach Widzów ukazując jednocześnie kulisy showbiznesu oraz zaskakując nie tylko zdumiewającymi wyznaniami, ale i nieoczekiwanymi zwrotami akcji i błyskotliwym, ciętym żartem.

Reżyseria: Michał Walczak.
Muzyka: Wiktor Stokowski.          
Kostiumy: Magdalena Godlewska.                                   
Światło: Rafał Piotrowski.         

Występują: Rafał Rutkowski i Adam Woronowicz.                                                    

Fot. Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji