fbpx
Wiadomości

PUZ GAMING FESTIVAL – Gracze powalczą o nagrody o łącznej wartości 5000 zł.

Już 1 lutego 2020 r.  odbędzie się  PUZ GAMING FESTIVAL czyli akademicki festiwal gier! Podczas imprezy odbędą się 3 turnieje w gry: FIFA 20, HEARTHSTONE oraz COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE. Gracze z Włocławka i okolic powalczą o nagrody o łącznej wartości 5000 zł.

Podczas imprezy nie zabraknie także atrakcji dla gości oraz dla graczy czekających na swoją kolej podczas rozgrywek. Organizatorzy przewidzieli dodatkowo: chillroom, retrostrefę, turniej w kamień papier nożyce oraz konwersatoria.

Co zrobić, aby zapisać się na turniej?

Aby wziąć udział w jednym z trzech dostępnych turniejów, należy zapisać się  poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na www.e-sport.wloclawek.pl

Gdzie i kiedy odbędzie się impreza?

Impreza odbędzie 1 lutego br. w budynku PUZ we Włocławku przy ul. Mechaników 3, start imprezy przewidywany jest na godzinę 8:00 (potwierdzenie obecności zawodników).

Historia PUZ Gaming Festival

Mimo, że jest to druga odsłona  PUZ Gaming Festival, sama idea organizacji imprezy o profilu e-sportowym na terenie uczelni ma już ładnych parę lat.  Na początku był to jedynie turniej dla studentów w grę fifa. W kolejnych latach postanowiono otworzyć drzwi i zaprosić graczy z Włocławka i okolic do wspólnej rywalizacji oraz poszerzyć ofertę dostępnych turniejów oraz atrakcji w trakcie wydarzenia. O imprezach w PUZ we Włocławku (wtedy PWSZ) pisały największe portale w Polsce zajmujące się tematyką e-sportową. Dziś impreza jest kontynuowana jako akademicki festiwal gier.

Szczegółowe informacje na temat imprezy  dostępne są tutaj:
https://www.facebook.com/events/2567064650230411/
https://www.facebook.com/puzgaming/

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji