fbpx
Wiadomości

Przerwy w dostawie wody.

W związku z realizacją inwestycji dotyczącej modernizacji magistrali wodociągowej w ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku informuje, że dnia 20 stycznia (środa) 2021 r. od godz. 08:00 do 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla posesji zlokalizowanych przy ulicy Okrzei 50/54 oraz przy ulicy Okrzei 56 (Polskiej Organizacji Wojskowej 37).

W związku z realizacją inwestycji dotyczącej modernizacji sieci wodociągowej w ul. Reymonta, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku informuje, że dnia 21 stycznia (czwartek) 2021 r. od godz. 8:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla nieruchomości zlokalizowanych przy ulicach: Reymonta – na odcinku od ul. Okrężnej do ul. PCK, Okrężnej – na odcinku od ul. Reymonta do ul. Stodólnej.

MPWiK: Po uruchomieniu sieci wodociągowej mogą wystąpić przebarwienia wody. Utrudnienia mogą utrzymywać się do kilku godzin. Prosimy nie pobierać w tym czasie wody na cele gospodarcze oraz nie używać sprzętu AGD, który wymaga zasilania w wodę.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji