fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Przerwa w pracy punktu szczepień w Hali OSiR

Przypominamy, że w dniach od 4 do 7 czerwca 2021 r. Powszechny Punkt Szczepień w Hali OSiR jest nieczynny z powodu braku zaplanowanych dostaw szczepionek przeciwko covid-19. Od 8 czerwca punkt wznowi funkcjonowanie w normalnym trybie, tzn. będzie czynny we wszystkie dni tygodnia od godziny 8:00 do 18:00.

Zapisy telefoniczne do Powszechnego Punktu Szczepień w Hali OSiR odbywają się w dni powszednie w godzinach 8:00-16:00 pod numerami tel. 512-423-991 oraz 507-479-534.

Aby zarejestrować się na szczepienie przeciwko covid-19, można też zadzwonić na infolinię NFZ pod numer 989. Konsultanci pomogą znaleźć punkt szczepień niedaleko miejsca zamieszkania, z dogodnym terminem.

Na szczepienie można zarejestrować się także elektronicznie poprzez e-rejestrację dostępną na stronie: pacjent.gov.pl. System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko danego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie dogodny albo osoba będzie chciała zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że pacjent skorzysta z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla siebie datę i lokalizację.

Ankieta dla osób zarejestrowanych i apelujemy o to, aby na szczepienie przychodzić już z wypełnioną wcześniej ankietą. To usprawni proces szczepienia, ale nie jest obowiązkiem.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji