fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Prezydent Wojtkowski ogłasza konkurs-pula 500 tyś. zł i mówi: Weźmy sprawy w swoje ręce i zagłosujmy na prezydenta Polski . 

24 czerwca 2020 roku o godz. 11.00 za pośrednictwem strony fb UM Włocławek był transmitowany briefing profrekwencyjny podczas, którego prezydent Marek Wojtkowski zachęcał mieszkańców naszego miasta do pójścia na wybory w najbliższą niedzielę.

Propozycja kusząca, bo do wzięcia przez włocławian jest …500 tysięcy złotych, wystarczy tylko udać się do lokalu wyborczego …

Osiedle, które w I turze wyborów prezydenckich uzyska najwyższą frekwencją, może liczyć na powyższą kwotę w ramach przyszłorocznego budżetu miasta.

Prezydent Marek Wojtkowski: W przyszłym roku zrealizujemy inwestycję o wartości pół miliona złotych na osiedlu, które wykaże się najwyższą frekwencją. Środki zostaną przeznaczone na zaproponowaną przez mieszkańców i skonsultowaną z nimi inwestycję.

Jak podkreślił podczas briefingu włodarz Włocławka, wybory nie są obowiązkiem, są prawem, ale…

Marek Wojtkowski: Ale uważam, że powinniśmy je traktować  jak obowiązek obywatelski, aby później nie wyrzucać sobie, że nie oddaliśmy naszego głosu i… władzę powierzyliśmy komuś, kto nie powinien jej sprawować.Weźmy sprawy w swoje ręce i zagłosujmy na Prezydenta RP. 

K.M.

 

 

 

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji