fbpx
Wiadomości

Prezydent Kukucki zorganizował wczoraj kolejny livestream…Teraz kolej na prezydenta Wojtkowskiego. Przed nami Wielka Lekcja Obywatelska.

Wczoraj odbyło się kolejne wirtualne spotkanie z zastępcą prezydenta Krzysztofem Kukuckim, dotyczyło ono podsumowania 2021 roku. Nie zabrakło pytań ze strony mieszkańców i merytorycznych odpowiedzi.

Dziś (w środę, 26 stycznia) o godz. 20:00 prezydent Włocławka Marek Wojtkowski przeprowadzi Wielką Lekcję Obywatelską. Jest to spotkanie organizowane w ramach działań, których inicjatorem jest Ruch Samorządowy Tak dla Polski.

Podczas dzisiejszej lekcji włodarz miasta opowie mieszkańcom o kosztach jakie ponoszą samorządy w związku z podwyżkami cen, inflacją, Polskim Ładem i pandemią, ale także w związku z kosztami miejskich inwestycji. Mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się jak wyglądają podstawowe dane budżetowe, ile środków wydawanych jest na inwestycje, jakie są koszty bieżące utrzymania miasta. Niestety nie wiadomo czy mieszkańcy będą mogli włączyć się w dyskusję.

Relacja dostępna będzie o godz. 20 na fanpage’u prezydenta Wojtkowskiego https://www.facebook.com/MarekWojtkowski

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji