fbpx
Wiadomości

Prestiżowe wyróżnienie dla Spółki Saniko.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko” zostało nagrodzone przez kapitułę prestiżowego konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionu.

„To nagroda za wdrożenie w życie wielopłaszczyznowego modelu w zakresie efektywnej edukacji ekologicznej społeczności lokalnej” – czytamy w uzasadnieniu.

Wręczenie statuetek miało miejsce na Zamku w Gniewie. Sylwia Wojciechowska, prezes Saniko, podkreśla, że kładzie duży nacisk na edukację ekologiczną i relacje ze społeczeństwem.

Mam dużą satysfakcję, iż kierunek, którym wraz z naszymi pracownikami podążamy, jest nagrodzony i budzi uznanie w tak zaszczytnym gronie. Zapewniam, iż nie zejdziemy z tej drogi i będziemy dalej konsekwentnie polepszać jakość naszych usługmówi Sylwia Wojciechowska, prezes Saniko

Hit Regionu wpisał się już na stałe w kalendarz ważnych imprez gospodarczych. Konkurs jest organizowany od 1995 roku i obejmuje swoim zasięgiem cztery województwa: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie oraz pomorskie.

Celem kapituły jest nagradzanie firm, podmiotów i instytucji, które promują szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe czy ekologiczne.

Polecamy

1 komentarz

  1. Brak mi słów żeby napisać jaki jestem zadowolony z tych cennych dokonań rynkowych , nie wspominając o samorządowych, a w szczególności ekologicznych oraz finansowych???.

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: