fbpx
Wiadomości

Policjant w czasie wolnym zatrzymał złodzieja

Klient jednego z włocławskich sklepów chciał ukraść alkohol, jednak plany pokrzyżował mu policjant po służbie. Funkcjonariusz zareagował widząc, że mężczyzna próbuje wyjść ze sklepu z towarem, za który nie zapłacił i zatrzymał złodzieja.

Do zdarzenia doszło w minioną środę (05.01.22) w sklepie przy ul. Komunalnej we Włocławku. Akurat w czasie wolnym od służby był tam na zakupach policjant Wydziału Ruchu Drogowego włocławskiej komendy st. sierż. Marcin Rębacz. W pewnym momencie funkcjonariusz zauważył,  że jeden z klientów chowa do kieszeni dwie butelki z alkoholem.

Funkcjonariusz postanowił obserwować zachowanie klienta, aby upewnić się, że zapłaci on za zabrany z półki towar. Gdy okazało się, że mężczyzna chce opuścić sklep bez uiszczenia należności, policjant zareagował i zatrzymał złodzieja.

Rabusiem zajęli się następnie wezwani na miejsce policjanci pełniący służbę. Za kradzież alkoholu wartości kilkudziesięciu złotych 36-latek ukarany został 500-złotowym mandatem. Odzyskany towar powrócił do dalszej sprzedaży.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji