fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Policjanci pompowali dla chorych dzieci.

Komenda Miejska Policji we Włocławku włączyła się w szczytną akcję #Gaszynchallenge, której celem jest zbiórka pieniędzy dla ciężko chorych dzieci. Inicjatywa ta objęła swym zasięgiem całą Polskę, mobilizując do udziału różne instytucje i formacje, w tym m.in. policję.

Włocławscy mundurowi, nominowani do wykonania zadania m.in. przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, także „dołożyli swoją cegiełkę” na ten szczytny cel.

15 czerwca br. funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku spotkali się na wewnętrznym dziedzińcu jednostki, by wspólnie robić pompki w ramach akcji #Gaszynchallenge. Uczestnicy tego przedsięwzięcia, zgodnie z zasadami, ćwiczyli i zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla chorych i potrzebujących dzieci.

Włączając się w akcję, funkcjonariusze przyjęli wyzwania od innych instytucji i formacji. Do dalszej zbiórki włocławscy policjanci nominują: Komendę Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim, Wyższe Seminarium Duchowne we Włocławku oraz Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji