fbpx
Wiadomości

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności pożaru mieszkania na os. Kazimierza Wielkiego.

Policjanci z Włocławka wyjaśniają okoliczności tragicznego pożaru, do którego doszło wczoraj  po południu w bloku przy ul. 14 Pułku Piechoty we Włocławku. W trakcie akcji ratunkowej w jednym z pomieszczeń odnaleziono ciało 81-letniego mężczyzny. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora oraz biegli z zakresu pożarnictwa i medycyny sądowej.

12 listopada przed godziną 16.00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji we Włocławku został poinformowany o pożarze w jednym z mieszkań w bloku przy ul. 14 Pułku Piechoty. Na miejscu niezwłocznie pojawili się policjanci. Okazało się, iż przed ich przybyciem czynności ratunkowe i gaśnicze podjęła już Straż Pożarna.

W trakcie akcji w jednym z pomieszczeń zostały ujawnione zwłoki 81-letniego mężczyzny. Jak wstępnie ustalili mundurowi, był to samotnie zamieszkujący właściciel mieszkania.Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Na miejscu przeprowadzone zostały czynności z udziałem biegłego lekarza medycyny sądowej oraz biegłego z dziedziny pożarnictwa, który ustali przyczynę pożaruinformuje st.sierż. Anita Szefler-Ciupińska

Okoliczności tej tragedii wyjaśnią policjanci pod nadzorem prokuratora.

KMP

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji