fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas „DNI WŁOCŁAWKA”

Włocławscy policjanci wspólnie z innymi służbami zabezpieczali imprezy z okazji „Dni Włocławka”. W  tym czasie włocławianie mogli bawić się i korzystać z atrakcji, a mundurowi dbali o ich bezpieczeństwo, nie odnotowując poważniejszych zdarzeń związanych z imprezami.

Zakończony weekend (25.-27.06.2021) to pierwszy weekend wakacji oraz szereg imprez w ramach „Dni Włocławka”. Włocławscy mundurowi wspólnie z innymi służbami porządkowymi i ratowniczymi dbali o spokojny przebieg jarmarku, koncertów i innych imprez towarzyszących obchodom święta miasta. Zadaniem służb było pilnowanie bezpieczeństwa na ulicach w pobliżu imprez, jak również kontrolowanie i zabezpieczenie ruchu drogowego. Natomiast od strony rzeki nad bezpieczeństwem uczestników imprez dbali policjanci Ogniwa Prewencji na Wodach wspólnie z ratownikami WOPR Włocławek.

Tegoroczne obchody „Dni Włocławka” przebiegły w spokojnej atmosferze i policjanci nie odnotowali żadnych poważnych zdarzeń związanych z odbywającymi się w mieście imprezami oraz koncertami.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji