fbpx
Wiadomości

Płocka i Ptasia będą przebudowane. „Konsekwentnie realizujemy projekty oczekiwane przez mieszkańców”-mówi Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta.

Urząd Miasta ogłosił przetarg na przebudowę i budowę ciągów komunikacyjnych wraz ze stanowiskami postojowymi przy ulicy Płockiej oraz ulicy Ptasiej, z podziałem na dwa zadania.

Obejmują one przebudowę istniejących dróg wewnętrznych oraz chodników, budowę nowych fragmentów dróg wewnętrznych, stanowisk postojowych i chodników na ulicy Płockiej oraz budowę 20 miejsc postojowych, przebudowę drogi wewnętrznej, remont chodnika przy budynku Ptasia 2.

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta: Konsekwentnie realizujemy projekty, których oczekują Włocławianie. Szczególnie zwracamy uwagę na te inwestycje, które zostały wykonane do tej pory w małym zakresie,tak jak to było na ulicy Płockiej, gdzie oczekiwania mieszkańców były zapewne o wiele większe. Jeśli chodzi o ulicę Ptasią jest to zadanie, które również niestety tylko w małym ułamku zakresu wykonane zostało rok temu. Podobnie jest z projektem skateparku, który jako pierwszy w historii Włocławka został wybrany w Budżecie Obywatelskim w 2012 roku i na dokończenie musiał czekać aż… 7 lat. Liczę, że w tym roku to zadanie zostanie już zakończone.

Data otwarcia ofert w tym przetargu to 18.09.2019. Określony w specyfikacji termin realizacji zadań wynosi 120 dni.

Kinga Maślanka

Polecamy

1 komentarz

  1. Płocka…ciekawe na jakim odcinku bo Płocka jest długa a jak do tej pory nic nie jest robione za rondem. Tam chodniki są w stanie opłakanym można nogi połamać
    Dobrze by było żeby ktoś się wkoncu tym zaiteresował

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: