fbpx
Wiadomości

Pijany 24-latek wyładowywał agresję na pojazdach i koszach na śmieci.

Policjanci włocławskiej „patrolówki” zatrzymali 24-latka, który postanowił rozładować emocje na przypadkowych pojazdach. Przemieszczając się ulicami centrum, uszkodził dwa samochody i przewracał kosze na śmieci stojące przy ulicy. Kompletnie pijany mieszkaniec Włocławka trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.  

Po godz. 19.00  we wtorek 24 marca, włocławscy mundurowi zostali poinformowani, że na jednej z ulic w centrum miasta młody mężczyzna ma demolować auta. We wskazanym miejscu funkcjonariusze ujawnili toyotę, która posiadała widoczne uszkodzenia.

Policjanci ustalili właściciela pojazdu oraz dotarli do jednego z nagrań przedstawiających całą sytuację. Jak się szybko okazało, nie był to jedyny „wybryk” młodego mężczyzny. Podczas patrolowania sąsiednich ulic, mundurowi zlokalizowali w pobliżu następny samochód, częściowo zdemolowany. Właściciel audi, podobnie jak posiadacz toyoty, oszacował straty na łączną wartość ponad 500zł- informuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski

Podczas gdy jeden z patroli ustalał wizerunek sprawcy, drugi zauważył nieopodal przechodnia, który przewracał śmietniki stojące przy ulicy. Policjanci niezwłocznie zareagowali i wylegitymowali mężczyznę. Wkrótce okazało się, że odpowiada on wizerunkowi osoby uszkadzającej samochody.

24-letni mieszkaniec Włocławka został zatrzymany i przewieziony na komendę. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty uszkodzenia dwóch samochodów, za co grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji