fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Pierwszy sezon włocławskiego roweru miejskiego zakończony.

Wraz z pierwszym dniem grudnia WŁOWERY zostaną przetransportowane do ciepłej hali, w której przejdą bieżącą konserwację i przezimują aż do 1 marca 2021, kiedy to ponownie uzupełnią miejski transport.

Warto w tym miejscu podziękować i pogratulować wszystkim WŁOWERZYSTOM za niebagatelne dystanse! (łącznie blisko 444 tysięcy przejechanych kilometrów).

Dziękujemy lokalnemu serwisowi za nienaganną współpracę i z niecierpliwością czekamy na sezon 2021.Warto wspomnieć, że jednoślady zostaną zmagazynowane na terenie Włocławka, więc na umowie między miastem a @Roovee & @Orange zyskują także lokalni przedsiębiorcy i instytucje! Do zobaczenia na WŁOWERACH!włocławski ratusz

Włocławski Rower Miejski został wybrany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. W ubiegłym roku zrealizowany został pilotażowy projekt, który cieszył się dużym zainteresowaniem włocławian.W ramach pilotażowego programu w 2019 roku dostępnych było 50 pojazdów zlokalizowanych w 6 strefach WRM-ROOVEE PARK.

W nowej odsłonie do dyspozycji mieszkańców było 220 rowerów w tym 20 z fotelikami dziecięcymi , 20 stacji standardowych i 15 wirtualnych.

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta : Rowery zgodnie z umową miały pojawić się na ulicach Włocławka w lipcu, ale jednoślady były już dostępne miesiąc wcześniej. Pierwszy sezon można podsumować krótko- to była to dobra decyzja, sukces.

Polecamy

2 komentarze

  1. BARDZO DOBRY CEL STRZELONY W DZIESIĄTKE TYLKO UŻYTKOWNICY W CALE NIE DBAJĄ O TE ROWERY CIEKAW JESTEM CZY TEŻ TAK DBAJĄ O SWOJE

  2. BARDZO DOBRY CEL STRZELONY W DZIESIĄTKE TYLKO UŻYTKOWNICY W CALE NIE DBAJĄ O TE ROWERY CIEKAW JESTEM CZY TEŻ TAK DBAJĄ O SWOJE TO JESZCZE RAZ PISZE

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: