fbpx
Wiadomości

Pięciu najzdolniejszych uczniów „Elektryka” uhonorowanych przez Energę SA.

W siedzibie Energa-Operator SA Oddział w Toruniu po raz kolejny odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów pięciu najzdolniejszym uczniom Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych w zawodzie technik elektryk.

Fundatorem 5-miesięcznych stypendiów jest Energa-Operator SA. W obecności uczniów i zaproszonych gości umowy stypendialne wręczył Jacek Kowalski –  Z-ca Dyrektora Generalnego Oddziału Toruń.

Piątka stypendystów Zespołu Szkół Elektrycznych znalazła się gronie piętnastu najlepszych uczniów z Torunia, Grudziądza i Włocławka. Z  Zespołu Szkół Elektrycznych stypendia otrzymali przyszli technicy elektrycy: Kamil Urbański, Damian Domagalski, Jakub Gotówka, Patryk Pruczkowski oraz Jakub Czajka.

Warto dodać, że toruński oddział Energa-Operator SA współpracuje z włocławskim Elektrykiem od ponad dwóch lat, a efektem współpracy jest m in. modernizacja pracowni elektrycznej, która została zrealizowana dzięki dofinansowaniu udzielonemu przez Spółkę. Ponadto Energa jest fundatorem nagród końcoworocznych dla najlepszych elektryków oraz stypendiów, które przyznawane są co semestr.

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji