fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Piątek ostatnim dniem ankiety o elektromobilności we Włocławku.

Do piątku 15 maja 2020 roku do godz. 23:59 mieszkańcy Włocławka mogą wypowiadać się w ankiecie dotyczącej elektromobilności w naszym mieście.

Celem ankiety jest poznanie potrzeb i oczekiwań, a także problemów dotyczących przemieszczania się, z którymi spotykają się na co dzień włocławianie. Głównym tematem ankiety jest elektromobilność i elementy inteligentnego miasta.

Badanie przeprowadzane jest w ramach przedsięwzięcia pn. „Strategia rozwoju elektromobilności dla Miasta Włocławek 2020-2035” sfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu GEPARD II – transport niskoemisyjny Część 2: Strategia rozwoju elektromobilności.

Uwaga: Przy wypełnianiu ankiety prosimy o odnoszenie się do czasu, w którym nie obowiązywały (nie będą obowiązywać) ograniczenia związane ze stanem epidemiiinformuje włocławski ratusz

Ankieta jest opublikowana pod adresem: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/237/14856/ankieta-o-elektromobilnosci-we-wloclawku Na głównej stronie Urzędu Miasta Włocławek jest również dostępny baner przekierowujący do ankiety. Zapraszamy do udziału!

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji