fbpx
Wiadomości

Pędził przez miasto z narkotykami.

Włocławscy policjanci zatrzymali do kontroli w piątkowy wieczór volkswagena, który przemieszczał się bardzo szybko ulicami miasta. Okazało się, iż kierujący posiadał przy sobie narkotyki. Teraz odpowie przed sądem.

W piątek wieczorem (13.12.2019) funkcjonariusze włocławskiej patrolówki zauważyli na ul. Płockiej bardzo szybko poruszającego się volkswagena. Auto wyprzedziło nieoznakowany radiowóz i zaczęło się oddalać w kierunku al. Kazimierza Wielkiego. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli i sprawdzić co jest przyczyną takiego zachowania.

Kierujący był bardzo zdenerwowany, wykonywał gwałtowne ruchy, unikał wzroku mundurowych. Policjanci nabrali podejrzeń, że może on posiadać przy sobie zabronione środki lub przedmioty. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Podczas kontroli odnaleźli przy 22-latku kilka różowych tabletek. Kilkadziesiąt sztuk tych samych pigułek i prawie 1,5 grama marihuany ukrytych było jeszcze w pojeździe- informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska.

Mężczyzna przyznał się, że są to narkotyki, co potwierdziły późniejsze badania. Mieszkaniec gm. Włocławek usłyszał już od mundurowych zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Włocławek

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji