fbpx
Bez kategorii

Październik w teatrze

Teatr Impresaryjny zaprasza w październiku na nowe spektakle. W tym miesiącu będziemy mieli do wyboru obejrzeć cztery przedstawienia:

Trzy świnki– spektakl będzie realizowany w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne. Widzowie będą mogli zapoznać się z historią trzech świnek i podstępnego wilka, który przedstawi Teatr Trójkąt z Zielonej Góry. Scenariusz do przedstawienia został stworzony na podstawie baśni braci Grimm „Świnki Trzy”. Spektakl będzie przedstawiony za pomocą kukiełek, widzowie będa mogli wraz z aktorami przeżyć tą niezwykłą historię.

Gra na krawędzi– jest to sztuka Gunnara Hayena, w której występują dwaj aktorzy, a widzów może zaskoczyć muzyka, grana na żywo. Spektakl zostanie wykonany przez Teatr Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry. W czasie rozwoju akcji widz będzie obserwował jak burzy i tworzy się od nowa rzeczywistość na scenie. Przedstawienie wyłącznie dla osób dorosłych.

Alicja w Krainie Czarów– przedstawienie odbędzie się w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne. Spektakl oparty jest na podstawie książki Lewisa Carrolla. Alicja w Krainie Czarów to utwór przepełniony absurdami, logiką snów oraz zbiorem niepowiązanych historii. Spektakl jest przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przedstawienie jest prezentowane przez grupę Skene.

Winda do nieba. Czyli czworo po czterdziestce– spektakl po raz pierwszy wystawiany jest w Polsce, należy do komedii romantycznej i opowiada czwórce bohaterów, których coś łączy. Spektakl będzie wykonany przez znanych aktorów znanych ze sceny i ekranu w choreografii Krzysztofa Kriss Adamskiego.

Więcej informacji będzie można znaleźć na Facebooku i stronie teatru: Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji