fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Ostatnie przedwakacyjne rozmowy policjantów z uczniami

Ostatni tydzień nauki przed zbliżającymi się wakacjami, to czas spotkań policjantów z dziećmi i młodzieżą. Tematem spotkań realizowanych w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” jest ich bezpieczeństwo w czasie wypoczynku letniego od zajęć lekcyjnych.

Każdego roku, tuż przed końcem szkoły włocławscy policjanci rozmawiają z uczniami i młodzieżą o ich bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji. Maraton takich spotkań odbył się w poniedziałek i wtorek tj. 21 i 22 czerwca 2021 roku z najmłodszymi z Przedszkola Akademickiego we Włocławku i tymi starszymi ze Szkół Podstawowych w Brześciu Kujawskim oraz w Wieńcu.

Policjanci przypomnieli słuchaczom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, jak zachować się w domu w czasie nieobecności domowników, a także jak bezpiecznie korzystać z wypoczynku nad wodą. Przedwakacyjne spotkania policjantów bardzo dobrze wpisały się w akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, której celem jest bezpieczeństwo wszystkich wypoczywających nad wodą, a w szczególności najmłodszych.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji