fbpx
Wiadomości

Od 15 listopada nabór wniosków na mieszkania przy ul. Celulozowej

Zarządzeniem Prezydenta Włocławka z dnia 3 listopada 2021 r. został określony wzór wniosku o przydział lokalu mieszkalnego w budynkach nowo wybudowanych z mieszkaniowego zasobu Gminy Miasto Włocławek.

Przypomnijmy, że Rada Miasta Włocławek w dniu 28 września 2021 r. podjęła uchwałę nr XXXIX/123/2021 w sprawie określenia terminu naboru i miejsca składania wniosków o najem lokali mieszkalnych w budynkach przy ulicy Celulozowej. Zgodnie wytycznymi uchwały, niezbędne było określenie wzoru wniosku, który będzie składany przez wnioskodawców ubiegających się o przydział lokalu mieszkalnego w budynkach nowo wybudowanych z mieszkaniowego zasobu Gminy Miasto Włocławek.

W tej chwili już przygotowujemy się koncepcyjne do budowy drugiego etapu mieszkań na wynajem, również przy ulicy Celulozowej. Myślę że to bardzo ważny moment jeśli chodzi o politykę w zakresie budownictwa, która leży w kompetencji Miasta Włocławek, bo przy ulicy Celulozowej powstanie osiedle, którego właścicielem będzie miasto – mówi Marek Wojtkowski, prezydent miasta Włocławek.

Wnioski dotyczące ulicy Celulozowej będzie można składać od dnia 15 listopada 2021 r. do dnia 14 stycznia 2022 r. w Urzędzie Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13 w Biurze Obsługi Mieszkańców, na stanowisku Wydziału Gospodarowania Mieniem Komunalnym.

Projekt listy zostanie ogłoszony do 8 kwietnia 2022 r., a lista podana do publicznej wiadomości do dnia 13 czerwca 2022 r.

Uchwała Rady Miasta Włocławek z dnia 28 września 2021 r. w sprawie określenia terminu naboru i miejsca składania wniosków o najem lokali mieszkalnych w budynkach przy ulicy Celulozowej: tutaj.

Zarządzenie nr 409/2021 Prezydenta Miasta Włocławek w sprawie określenia wzoru wniosku o przydział lokalu mieszkalnego w budynkach nowo wybudowanych z mieszkaniowego zasobu Gminy Miasto Włocławek: BIP.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji