fbpx
Wiadomości

Nowy radiowóz dla policjantów z Brześcia Kujawskiego.

Policjanci z Brześcia Kujawskiego uroczyście odebrali nowy nieoznakowany radiowóz kia ceed. W przekazaniu oprócz policjantów wzięli udział także przedstawiciele władz samorządowych z Brześcia Kujawskiego, Lubrańca i Lubania, którzy w połowie sfinansowali zakup radiowozów.

Nieoznakowana kia ceed , 9 grudnia została uroczyście przekazana do służby. Uroczystość odbyła się na placu przed Komisariatem Policji w Brześciu Kujawskim.

Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku podinsp. Jarosław Stocki i Komendant Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim nadkom. Piotr Błażejewski podziękowali przedstawicielom samorządów z Brześcia Kujawskiego, Lubrańca i Lubania za wsparcie mundurowych. To właśnie dzięki przekazanym  pieniądzom od lokalnych samorządów w kwocie 47,5 tysięcy złotych możliwy był zakup radiowozu. Natomiast drugą połowę zakupu sfinansowano z budżetu Policjist. sierż. Tomasz Tomaszewski

Przekazany sprzęt transportowy służyć będzie mundurowym na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gmin podlegających działaniu Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji