fbpx
Wiadomości

Nowy „dyrygent” Orkiestry pokieruje włocławskim sztabem WOŚP.

3 stycznia 1993 roku miał miejsce 1.Finał WOŚP. 28.Final zbliża się wielkimi krokami i ponownie Orkiestra zagra 12 stycznia 2020 roku. Włocławski sztab poprowadzi nowy dyrygent Kacper Marciniak, który zastąpi wieloletnią szefową sztabu Beatę Krajewską.

6 listopada we włocławskim sztabie WOŚP odbyła się konferencja prasowa, podczas której oficjalnie poinformowano o zmianach.

Beata Krajewska: Przede wszystkim serdecznie dziękuję za te wszystkie lata współpracy- sztabowcom, wolontariuszom,  sponsorom, darczyńcom. Dziękuję wszystkim, z którymi miałam do czynienia przez te kilkanaście lat. Myślę, że Kacper doskonale sprawdzi się w nowej funkcji, a ja oczywiście służę mu dotychczasową wiedza.

Kacper Marciniak: Trudne zadanie przede mną, ale cieszę się, że będzie to praca grupowa.Liczymy na współpracę dotychczasowych sztabowców- ludzi, którzy od wielu lat angażują się w pracę włocławskiego sztabu WOŚP.

Nowy szef jest społecznikiem , twórcą Włocławskiego Instytutu Rozwoju. Beata Krajewska z pełnionej funkcji złożyła rezygnację.

Kinga Maślanka

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji