fbpx
Lifestyle Tylko TU

Nowy 5 sezon serialu ,,Dom z papieru’’ już ruszył! Jakie są pierwsze opinie? Podobno nie zawodzi!

Nie sposób przejść obojętnie wobec nowego sezonu serialu ,,Dom z papieru’’, który niewątpliwie stał się światowym hitem. 5 część zawitała na platformę Netflix z początkiem września i od razu wzbudziła wiele emocji, a także przyciągnęła rzeszę fanów. Nic dziwnego, w końcu wiele osób aż zacierało ręce na nowy sezon hiszpańskiej produkcji.

5 część ,,Domu z papieru’’, będąca zarazem sezonem finałowym wciąż zaskakuje widza i dostarcza z każdym odcinkiem coraz większego dreszczyku emocji. Nie chcemy spoilerować, bo może nie każdy jeszcze miał okazję obejrzeć, ale nie możemy przejść obojętnie wobec niektórych epizodów. 5 sezon ,,Domu z papieru’’ to wojna! Już w trailerze można zobaczyć, że słynny gang ma problemy przez trudną strategicznie sytuację oraz porwanie Profesora, który jest mózgiem każdego napadu, rozplanowanego perfekcyjnie. Pozytywna wiadomość jest taka, że do gangu wraca Lizbona. Oczywiście nie znikają także najbardziej charakterystyczne stroje, w szczególności maska Salvadora Dalego, która stała się symbolem produkcji.

Widzowie z pewnością mogą się spodziewać nieoczekiwanych zwrotów akcji i ciągłej dynamiki. 5 sezon został podzielony na dwie części. Ta druga ma się pojawić dopiero w grudniu. Tymczasem internet kipi od opinii. Niektórzy są pod wrażeniem i uważają, że to najlepszy sezon ,,Domu z papieru’’, inni są zawiedzeni. Jedno jest pewne! Nie można przeoczyć najpopularniejszego hiszpańskiego serialu!

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji