fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Nowe możliwości pozyskiwania środków dla grup nieformalnych.

Razem z przyjaciółmi, współpracownikami albo swoimi uczniami realizujesz ciekawe działania lokalne? Masz pomysł albo pasję, którymi chciałbyś się podzielić? Szukasz dotacji, które pomogą Ci realizować Twoje projekty, ale wszystkie interesujące Cię konkursy są tylko dla organizacji pozarządowych? Teraz możesz wziąć w nich udział, dołączając do Inkubatora Działalności Społecznej.

Projekt “Inkubator Inicjatyw Obywatelskich” jest finansowany w ramach Programu „Fundusz pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2020”, utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

Aby dać szansę swojemu pomysłowi, należy zarejestrować się na stronie inkubatorps.pl i wypełnić wniosek. Z wnioskodawcą skontaktuje się doradca, który przekaże wszystkie dane potrzebne do korzystania z usług Inkubatora Działalności Społecznej oraz subkonto bankowe przypisane do grupy.

Jeśli masz już wybrany konkurs, zgłoś się do inkubatora, doradca udzieli ci osobowości prawnej, pomoże napisać wniosek. Twój pomysł zyska realną szansę na zdobycie dotacji, a Ty – na realizację swoich działań na szerszą skalę.

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji