fbpx
Wiadomości

Nowe biuro poselskie Iwony Michałek we Włocławku!

Otwarcie drugiego biura jest spowodowane coraz większą liczbą spraw, które wpływają do Pani Poseł Iwony Michałek. Nowe biuro mieści się przy ul. Związków Zawodowych 2 we Włocławku i będzie otwarte w każdy weekend (sobotę i niedzielę) od godziny 10:00 do 18:00, jak również od poniedziałku do piątku po umówieniu się za pośrednictwem numeru telefonu 722 188 702 z dyrektorem Jakubem Lewandowskim.

Poseł Iwona Michałek chce być jak najbliżej obywateli i próbować wspólnie rozwiązywać trudności, które pojawiają się w ich życiu, wykorzystując przy tym narzędzia jakimi dysponuje poseł.

Tak się składa, że dzięki aktywności Kuby Lewandowskiego, który został właśnie powołany na dyrektora filii mojego biura i mojej aktywności nie ukrywam mamy sporo zgłoszeń z Włocławka o potrzebie otworzenia takiego biura i uznaliśmy, że warto to zrobić, ponieważ staramy się być blisko ludzi i pomagać w różnych aspektach tych codzienno – życiowych, ale też kiedy mają problemy ogólniejsze. Wtedy, kiedy uznajemy, że można uogólnić problem na całą Polskę piszemy interpelację, ja tych interpelacji złożyłam do tej pory przeszło 450 i szczerze mówiąc one dotyczą bardzo różnych spraw od tych mniejszych do większych. Staramy się po prostu pomagać ludziom – powiedziała Iwona Michałek.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji