fbpx
Wiadomości

Nowa placówka Urzędu Pocztowego przy ulicy Kaliskiej 87A otwarta!

W poniedziałek 16 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie Urzędu Pocztowego Włocławek 12 przy ul. Kaliskiej 87A.  

W dniu dzisiejszym otwieramy placówkę pocztową. Uruchamiamy ją nie tylko ze względów biznesowych, ale także przede wszystkim na poprawę komfortu obsługi naszych klientów, a także poprawę warunków pracy naszych pracowników. Poczta Polska sukcesywnie otwiera nowe placówki pocztowe, realizuje to zgodnie z przyjętą strategią Poczty Polskiej. W roku 2022 Poczta Polska uruchomiła 165 placówek pocztowych – powiedział Andrzej Bodziony wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.  

Sieć Poczty Polskiej to przede wszystkim placówki własne. Placówki własne to urzędy pocztowe i filie pocztowe. Bardzo istotnym uzupełnieniem tych sieci są agencje pocztowe. Poczta Polska posiada ponad 7600 placówek pocztowych. W mieście Włocławku działa 20 takowych placówek. Placówka na ul. Kaliskiej została zaprojektowana w nowej wizualizacji. Ta placówka jest dostosowana do obsługi osób niepełnosprawnych. 

Placówka pocztowa przy ul. Kaliskiej będzie czynna w pełnej obsadzie od poniedziałku do piątku od 8 do 18 i także w jednym dniu dłużej do godz. 20 ze względu na to, że Poczta Polska realizuje kontrakt dla ministerstwa sprawiedliwości.  

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji