fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Niezwykłe zajęcia sportowe w SP 3

W Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Cyganka odbędzie się cykl zajęć sportowych organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy „Meta”. Przedsięwzięcie realizowane będzie dzięki dotacji z Urzędu Miasta Włocławek.

Wsparcie zostało udzielone w otwartym konkursie ofert nr 2 na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2021 roku przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze kultury fizycznej w ramach Zadania nr 1.: Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację zajęć sportowych dla mieszkańców z obszaru objętego rewitalizacją „Śródmieścia”, w szczególności dzieci i młodzieży.

UKS Meta realizację swojego projektu rozpocznie 11 września 2021 roku  o godz. 10.00 na boisku szkoły, gdzie odbędzie się Piknik Integracyjno-Sportowy. W programie imprezy między innymi: turniej piłkarski, gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych dzieci, spotkanie z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, pokazy udzielania pierwszej pomocy. Na pikniku pojawią się animatorzy, będą pokazy tańca, muzyka i poczęstunek. Impreza będzie częścią bezpłatnych wydarzeń, treningów i pokazów organizowanych we Włocławku w ramach ogólnopolskiej akcji Narodowy Dzień Sportu.

Materiał na ten temat jest opublikowany: Rewitalizacja Włocławek

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji