fbpx
Wiadomości

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o przyznanie dotacji? Włocławskie Centrum Biznesu służy pomocą

Włocławskie Centrum Biznesu – Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu wypełniania wniosków dotyczących; jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej i refundacji kosztów poniesionych na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy.

Powiatowy Urząd Pracy poinformował o naborze wniosków, który odbędzie się w dniach od 17 do 28 stycznia. Osoby, które chciałyby otrzymać dotacje na założenie własnego biznesu lub na wyposażenia czy doposażenia stanowiska pracy, ale nie wiedzą jak prawidłowo wypełnić wniosek, mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, które odbędą się w Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości przy ul. Toruńskiej 148.

Włocławskie Centrum Biznesu realizuje usługę doradczą dla osób chcących założyć działalność gospodarczą lub prowadzących swoją firmę polegającą, przede wszystkim na wskazaniu sposobu wypełnia wniosków dotyczących możliwości ubiegania się o: jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej i refundację kosztów poniesionych na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy. Specjaliści z WCB podpowiedzą na co szczególnie trzeba zwrócić uwagę w trakcie wypełniania wniosków, jak również odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników. Spotkania mają charakter otwarty – informuje Jakub Girczyc, dyrektor Włocławskiego Centrum Biznesu.

W poniedziałek, 24 stycznia odbędą się szkolenia z zakresu wypełniania wniosków dotyczących:

Aby, wziąć udział w szkoleniu należy skontaktować się z Włocławskim Centrum Biznesu pod numerem telefonu 54 423 20 00 lub pod adresem e-mail: biuro@inkubator.wloclawek.pl.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji