fbpx
Lifestyle Wiadomości

‘Nie szukam ograniczeń w możliwościach, ale możliwości w ograniczeniach’ – Zagłosuj na Agatę Cybuchowską w plebiscycie…

Agata Cybuchowska to 26-letnia mieszkanka Włocławka, która od kilku lat inspiruje kobiety z niepełnosprawnościami.

Zapewne słyszeliście już o niej w 2016 r. kiedy zdobyła tytuł Miss Mediów Społecznościowych na Wózku. Od tego czasu minęło już 5 lat, a Agata nadal aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie prowadzi profil o tematyce lifestyle’owym, licząc sobie już ponad 11 tysięcy obserwujących.

Dużo udzielam się internetowo tak, żeby po prostu zmienić wizerunek osób niepełnosprawnych – mówi Agata Cybuchowska.

Włocławianka pracuje jako przedstawicielka handlowa, na co dzień również jest mamą 5-letniego Kuby. Nie szuka ograniczeń w swojej niepełnosprawności i stara się iść po swoje marzenia. 

Skończyłam dietetykę, chciałabym wystartować jako dietetyk tylko i wyłącznie dla osób na wózku. Działam również na Instagramie, prowadzę bloga lifestylowego. Pokazuje każdy dzień mojego życia, plus jeszcze poruszam tematy związane z  macierzyństwem, seksualnością, pewnością siebie kobiet na wózku. Staram się je motywować, żeby spełniały swoje marzenia i podejmowały swoje biznesy czy szukały pracy – mowi Agata. 

Aktualnie Agata bierze udział w plebiscycie „Człowiek bez barier 2021” w kategorii osobowość internetowa. Pomóżmy Agacie zdobyć tytuł „Człowieka bez barier 2021”.

Możesz zagłosować TUTAJ.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji