fbpx
Lifestyle

Netflix- top 5 seriali

Piątek to dzień w którym można na chwilę zwolnić i usiąść na kanapie. Jedną z lepszych form odpoczynku to wciągnięcie się w dobry serial. Przedstawiamy swoje top 5 seriali na Netflix.

Squid Game to nowość na Netflixie, która podpiła serca tysiąca widzów na całym świecie. Południowokoreański serial opowiada o 456 dłużnikach, którzy zostają zaproszeni do gry. Główną nagrodą jest 45,6 miliard won, jednak jest jedno ale najpierw musisz przeżyć.

Luna Park serial, który przenosi nas do Rzymu lat 60 ubiegłego wieku. Dwie dziewczyny spotykają się w Luna Parku, a to stanowi zderzenie z dwoma różnymi rzeczywistościami, co daje początek intrydze, sekretom i miłości.

Clickbait serial analizuje rolę mediów społecznościowych w morderstwie internetowego oprawcy. Serial wciąga i trzyma w napięciu do ostatniej chwili.

Pachnidło serial z 2018 roku na podstawie słynnego kryminału Pachnidło. Zostaje znaleziona kobieta z wyciętymi gruczołami zapachowymi, jednak sprawa nie będzie tak łatwa jak się wydaje.

Gypsy serial o psychoterapeutce, która za bardzo chce poznać swoich pacjentów. Serial ten jest thrillerem psychologicznym, gdyż główna bohaterka nawiązuje bardzo bliskie relacje z osobami z życia pacjentów.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji