fbpx
Tylko TU Wiadomości

Największa konferencja marketingowa w regionie – ,,Digital Włocławek – jak zaistnieć w internecie”. Nie może Cię tam zabraknąć!

Masz niepowtarzalną okazje na zwiększenie swojej wiedzy na temat mediów społecznościowych! Specjalnie dla lokalnych przedsiębiorców Włocławskie Centrum Biznesu przygotowało inspirujące wydarzenie, w ramach którego będzie można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mediów społecznościowych z najwyższej klasy specjalistami w branży. Jeśli pracujesz w tym obszarze nie może Cię tam zabraknąć!

Konferencja odbędzie się w piątek, 27 maja o godz. 9.00 na ul. Energetyków 30 w Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku.

Link do wydarzenia: Facebook.

Rejestracja na: Forms.

Podczas konferencji dowiecie się jak:

– budować relacje z klientami przez media społecznościowe,

– prawidłowo przygotować się do działania, aby wykluczyć wszystkie ograniczenia,

– stworzyć stronę zachęcającą do podejmowania interakcji przez klientów,

– budować markę w świecie digital,

– skutecznie promować firmę w sieci.

Poznacie narzędzia ułatwiające tworzenie landingpage, badania pomiaru efektywności wdrożonych rozwiązań w kampaniach reklamowych jak również omówione zostaną kanały komunikacji z potencjalnym klientem.

Prelegentami będą osoby, które w branży digital merketingu od lat odnoszą sukcesy, a kreowane przez nich rozwiązania wdrażane są w wielu firmach o zasięgu zarówno lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym.

Wysoki poziom prelekcji zapewnią:

Wydarzenia marketingowe tego typu służą nie tylko poszerzaniu wiedzy, ale także nawiązywaniu kontaktów biznesowych. W trakcie przerw zachęcamy do budowania relacji biznesowych z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji