fbpx
Testowy baner
Lifestyle

Najlepsze seriale na platformie Netflix. Poznaj nasze propozycje!

Poznaj 5 naszych propozycji seriali na platformie Netflix, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie! W tym zestawieniu każdy znajdzie coś dla siebie. Z pewnością są to ciekawe propozycje, które wciągną każdego.

Narcos

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś tego serialu, to musisz koniecznie nadrobić! Populara propozycja od Netflixa, która opowiada o potężnym bossie kartelu narkotykowego w Kolumbii – Pablo Escobar. Władze USA dążą do rozbicia i zlikwidowania nielegalnej działalności, która jednak wciąż się rozrasta.

House of Cards

Kolejna niezwykle popularna i ciekawa propozycja dla wszystkich fanów wątków politycznych. Senator Francis Underwood zostaje pozbawiony obiecanego wcześniej stanowiska Sekretarza Stanu, mimo że jego partia wygrywa wybory. Zrozpaczony mężczyzna planuje zemstę poprzez intrygi i manipulacje, które mają doprowadzić do odebrania urzędu prezydentowi.

The Crown

Dramat historyczny, który odkrywa tajemnice monarchii. Serial ,,The Crown’’ to intrygująca historia Pałacu Buckingham i 10 Downing Street owiana intrygami i romansami. Nie zabrakło również najważniejszych wydarzeń historycznych i decyzji, które wywarły wpływ nie tylko na Wielką Brytanię, ale także cały świat. Poznaj życie królowej Elżbiety II i wątki, o których wcześniej nie miałeś pojęcia.

Czarne lustro

Serial ,,Czarne lustro’’ to dramat pokazujący jak technologia zdominowała współczesny świat i wprowadziła pewien zbiorowy niepokój. Każdy odcinek opowiada inną historię. Propozycja trzymająca w napięciu i pełna metafor.

Kalifat

Serial łączący w sobie dwa gatunki – dramat i thriller. Pokazuje siłę kobiet, które łączą się wobec planowanego ataku na ISIS. Zobaczymy w nim trzy szwedzkie muzułmanki – matkę, w złej sytuacji życiowej, natchnioną studentkę i ambitną policjantkę. Trzy splecione ze sobą, niezwykle ciekawe historie.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji