fbpx
Wiadomości

Miasto nagrodzi twórcę „Lokalnego produktu”

Do 4 października 2021 r. trwa nabór wniosków konkursowych w pierwszej edycji konkursu na „Lokalny produkt”. Zgłoszony do konkursu produkt lub usługa muszą być nowe, tj. wymyślone przez przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji, a jednocześnie związane z tradycją i kulturą miasta.

Kto może się zgłosić do konkursu na „Lokalny produkt”? Uczestnikami konkursu mogą być przedsiębiorcy, którzy posiadają tytuł prawny do lokalu położonego w obszarze rewitalizacji miasta Włocławek i prowadzą tam działalność gospodarczą. Konkurs skierowany jest do między innymi właścicieli lub najemców punktów usługowych, produkcyjnych i handlowych, w tym np. lokali gastronomicznych, rzemieślników, rękodzielników i artystów.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda finansowa.

Wytyczne i opis procedury naboru zawarte są szczegółowo w Zarządzeniu nr 375/2021 Prezydenta Miasta Włocławek z dnia 14 września 2021 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu Konkursu na „Lokalny Produkt”, realizowanego w związku z Gminnym Programem Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028: Urząd Miasta Włocławek 

W razie wątpliwości i ewentualnych problemów w wypełnianiu formularza zgłoszenia pomocą służą pracownicy Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Włocławek (kontakt: coi@um.wloclawek.pl )

Formularze zgłoszeniowe można składać droga elektroniczną, pocztową lub osobiście zarówno w Urzędzie Miasta na Zielonym Rynku jak i w siedzibie Śródmieście Café przy ul. 3 Maja 9.

Wybrane przez Komisje Konkursową propozycje zostaną poddane głosowaniu online mieszkańców. Głosowanie to odbędzie się między 3 a 17 listopada 2021 r. za pośrednictwem strony internetowej wloclawek.pl. Zwycięzcę konkursu poznamy do 1 grudnia 2021 r.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji