fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Miasto chce zlecić budowę inteligentnych przejść dla pieszych

Urząd Miasta ogłosił przetarg na budowę inteligentnych przejść dla pieszych/przejazdów rowerowych, z podziałem na 4 zadania.

Planuje się, by tego rodzaju przejścia powstały ciągu ulic: Gajowej, Kapitulnej, Celulozowej i Toruńskiej. Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej, a następnie na wykonaniu systemu inteligentnego przejścia dla pieszych/przejazdu rowerowego wraz z ich doświetleniem LED, który informuje kierowcę o osobach poruszających się na przejściu dla pieszych/przejeździe rowerowym, a także zbliżających się do strefy przejścia.

Inteligentne przejście dla pieszych posiada zsynchronizowane ze sobą elementy: znak aktywny, aktywne punktowe elementy odblaskowe, czujniki ruchu, system sterowania, lampy asymetryczne doświetlające typu LED oraz pasy/przejazd rowerowy w kolorze biało-czerwonym.

Termin otwarcia ofert w tym przetargu to 5 lipca 2021 r. Potencjalny wykonawca będzie zobowiązany do zrealizowania przedmiotu zamówienia w terminie zaoferowanym w złożonej ofercie, jednak nie dłużej niż w terminie stu dni od dnia zawarcia umowy.

Pełna specyfikacja przetargu TUTAJ.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji