fbpx
Testowy baner
Wiadomości

„Markowy Lokal Śródmieścia”- zbliża się trzecia edycja konkursu.

Miasto przygotowuje się do kolejnej edycji „Markowego Lokalu Śródmieścia” Będzie to już trzecia edycja konkursu skierowanego do przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji. W 2021 roku nabór rozpocznie się w maju.

„Markowy Lokal Śródmieścia” jest jednym z działań wpisanych do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028. Celem tego przedsięwzięcia jest wsparcie przedsiębiorców prowadzących punkty usługowe i handlowe w obszarze rewitalizacji, które charakteryzują się dużym potencjałem, szczególną ofertę usługową lub handlową, wysokiej klasy produktami czy wyróżniającym się poziomem obsługi klienta.

O tym, kto otrzyma nagrodę, decydują rokrocznie internauci. W 2019 r. nagroda o wartości blisko 5000 zł trafiła do kawiarni „Miodnia” z ul. 3 Maja 1. Rok później najwięcej głosów otrzymała restauracja Placek Wolności z ul. Przechodniej 5/2.

Jak będzie w 2021 roku? To okaże się już niebawem. Dwie pierwsze edycje rozpoczynały się 1 września, a od 2021 roku nabór do konkursu będzie ogłaszany w dniu 4 maja. W ten sposób zostanie wydłużony czas na wykorzystanie nagrody – vouchera na usługi promocyjne, którą należy zrealizować w danym roku kalendarzowym.

Harmonogram konkursu przedstawia się w następujący sposób:
– nabór zgłoszeń w terminie 4 maja – 17 maja każdego roku kalendarzowego,
– weryfikacja zgłoszeń w terminie 18 maja – 24 maja każdego roku kalendarzowego,
– głosowanie w terminie 25 maja – 7 czerwca każdego roku kalendarzowego
– ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody w terminie nie późniejszym niż 9 lipca każdego roku kalendarzowego.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji