fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Markowy Lokal Śródmieścia 2021. Zgłoś się!

4 maja 2021 roku wystartowała trzecia edycja konkursu skierowanego do przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji. Zgłoszenia można wysyłać do 17 maja.

– Trzecia edycja, podobnie jak poprzednia, odbywa się w trudnym czasie pandemii. Jestem przekonany, że nasz konkurs będzie dużym wsparciem dla przedsiębiorców działających w obszarze rewitalizacji i przełoży się na promocję ich działalności. Wybrany w drodze głosowania mieszkańców przedsiębiorca otrzyma tytuł „Markowego lokalu Śródmieścia z oznaczeniem na witrynie oraz voucher na usługi promocyjne w mediach. Wartość nagrody wynosi około 5 tys. zł – mówi Prezydent Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski.

Uczestnikami konkursu mogą być właściciele lub najemcy punktów usługowych i handlowych, w tym np. lokali gastronomicznych, rzemieślnicy, rękodzielnicy i artyści, prowadzący działalność gospodarczą w obszarze rewitalizacji, z wyłączeniem podmiotów opiekuńczych i oświatowych. Z konkursu, zgodnie z regulaminem, wyłączeni się dotychczasowi laureaci.

Zgłoszeń: osobiście lub w imieniu przedsiębiorcy (za jego pisemną zgodą) można dokonać wrzucając wypełniony formularz do urny ustawionej w holu Urzędu Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13 lub poprzez dostarczenie do kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9 w trakcie dyżurów organizowanych przez operatora oraz drogą pocztową na adres: Wydział Rewitalizacji Urzędu Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek (decyduje data wpływu).

Pełna informacja na ten temat na stronie ’Śródmieście Cafe’.

(Inf. prasowa Urząd Miasta Włocławek)

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji