fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Marek Wojtkowski: Nie udostępnię danych ze spisu wyborczego,ani żadnych lokali wyborczych.

„Żadne dane, żadne spisy wyborcze nie zostaną udostępnione podmiotowi według mnie nieuprawnionemu do uczestniczenia w procesie wyborczym. Dla mnie podstawą jest Kodeks Wyborczy…”mówił kilka dni temu prezydent Marek Wojtkowski  podczas relacji na żywo z ratusza.

29 kwietnia 2020 roku, prezydent Włocławka podtrzymał swoje wcześniejsze deklaracje. Poinformował, iż odbiera wiele zapytań od mieszkańców naszego miasta, które dotyczą organizacji zbliżających się wyborów na prezydenta RP. Do włocławskiego ratusza napływa wiele oświadczeń w powyższej kwestii.

Prezydent Marek WojtkowskiDo urzędu napływa bardzo wiele oświadczeń, w których wyraźnie włocławianie piszą, iż nie życzą sobie udostępniania spisów wyborczych. Po raz kolejny zapewniam, że do organizacji wyborów w sytuacji narażenia zdrowia i życia -nie przyłożę ręki -mimo tego, że dwa dni temu otrzymałem e-maila z informacją o konieczności przekazania spisów wyborczych Poczcie Polskiej S.A. Stoję na stanowisku, że jedynym aktem obowiązującym w sprawie wyborów jest Kodeks Wyborczy. Nie udostępnię żadnych danych ze spisu wyborczego, ani też żadnych lokali wyborczych. Mam świadomość, że w tych lokalach wyborczych, to Państwo jako wyborcy oraz pracownicy i przedstawiciele komisji, mogą być narażeni na utratę zdrowia, a nawet życia.

Kinga Maślanka

Polecamy

1 komentarz

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: