fbpx
Testowy baner
Galerie Wiadomości

Małżeński jubileusz są ze sobą ponad 50 lat!

20 lipca 2021 w sali nr 4 Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13 odbyły się Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego.

O godz. 12.00 gratulacje z okazji 60-lecia zawarcia małżeństwa odebrali Państwo: Leokadia i Henryk Dorsz, Feliksa i Tadeusz Janiak.

Jubileusz 50-lecia zawarcia małżeństwa świętowali Państwo: Elżbieta i Andrzej Ossowscy, Irena i Jan Antonowicz, Teresa i Zygmunt Majchrzak, Irena i Antoni Stroińscy, Teresa i Karol Nakonowscy, Zenona i Jan Maciejewscy, Barbara i Henryk Łukasiak, Sabina i Jan Kotowscy, Teresa i Eugeniusz Tomczuk, Marianna i Zygmunt Stachowiak, Alicja i Władysław Sawińscy, Romualda i Włodzimierz Pietrzak, Bożena i Edward Patyk, Maria i Paweł Marciniak, Wiesława i Tadeusz Jastrzębscy, Barbara i Janusz Grzybowscy, Aleksandra i Jan Gąsiorowscy.

Natomiast o godz. 16.00 gratulacje z okazji 60-lecia zawarcia małżeństwa odebrali Państwo: Kazimiera i Jan Pińscy.

Jubileusz 50-lecia zawarcia małżeństwa świętowali też Państwo: Teresa i Andrzej Lewandowscy, Barbara i Władysław Dańczyszyn, Barbara i Włodzimierz Trzeciak, Elżbieta i  Stanisław Gruszczyńscy, Elżbieta i Stanisław Matuszewscy, Aleksandra i Zygmunt Korpalscy, Honorata i Bogumił Rosińscy, Bożena i Józef Kaźmierczak, Teresa i Zbigniew Winieccy, Anna i Kazimierz Dąbrowscy, Gabriela i Władysław Lisiewicz, Regina i Józef Krawczyk, Teresa i Lesław Szczerbiak, Anna Jarnuszkiewicz-Bieniek i Dariusz Bieniek, Krystyna i Witold Szadkowscy, Jadwiga i Henryk Andruszewscy, Grażyna i Jacek Kuźma, Hanna i Edward Betkier.

Kolejna uroczystość związana z małżeńskimi jubileuszami planowana jest na 27 lipca 2021 r., o godz. 12.00 i 16.00 w sali nr 4 Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji