fbpx
Lifestyle

Arek Kapuściński opuścił program Love Island. Tak zdecydowali widzowie

W 31 odcinku 4 sezonu Love Island. Wyspa miłości nie zabrakło emocji, wczoraj przygoda w programie zakończyła się dla włocławianina Arka Kapuścińskiego.

Arek Kapuściński zanim znalazł się w willi programu Love Island, był w poważnym związku. W programie początkowo związał się z Andzią. Widzowie bardzo szybko orzekli, że pomiędzy nimi tworzy się silne uczucie jednak związek definitywnie zakończyła Andzia. Ta decyzja spowodowała, że dziewczyna odpadła przy następnym głosowaniu. Niedługo po tym do programu dołączyły kolejne kandydatki na partnerkę. Arek zapoznał się wtedy z Aleksandrą, z którą stworzył związek. Aleksandra śledziła losy Arka przed wejściem do programu i przyznała, że bardzo jej się podoba. Para ta nie wytrzymała jednak próby Casa Amor, z którego Arek wyszedł z Laurą. Został wtedy okrzyknięty najbardziej nielojalnym uczestnikiem.

W 30 odcinku dowiedzieliśmy się, że Aleksandra i Adrian oraz Magda i Wiktor zostali wybrani przez widzów jako para z największą szansą na miłość, dalsze losy pozostałych par pozostawały w rękach widzów, którzy mogli głosować na swoją ulubioną dwójkę. Ostatecznie z programu odpadł Arek i Laura.

W pamięci zostanie wszystko! Każdy dzień, każda przygoda, każda głupota i przede wszystkim najlepsi ludzie- moi przyjaciele– mówił na pożegnanie Arek Kapuściński.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji