fbpx
Wiadomości

Kukucki: Realizujemy kolejny postulat mieszkańców.Ulica Figowa zostanie przebudowana w ciągu 60 dni.

Urząd Miasta rozstrzygnął postępowanie przetargowe na przebudowę ulicy Figowej w ramach zadania pn. „Budowa dróg wewnętrznych”. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia w terminie 60 dni od dnia zawarcia umowy.

23 sierpnia miało miejsce otwarcie ofert w tym postępowaniu, a najkorzystniejszą złożyła Firma Inżynieryjno-Drogowa DROGTOM, z całkowitą ceną oferty brutto wynoszącą 128 115,23 zł.

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta: Konsekwentnie realizujemy oczekiwania i potrzeby mieszkańców min. w zakresie tak ważnej dla każdej zamieszkującej społeczności -poprawnej komunikacji wewnętrznej. Ulica Figowa zostanie przebudowana w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy.Wykonawca będzie miał obowiązek zorganizować i przeprowadzić roboty w taki sposób, by zapewnić ciągłość ruchu na ul. Figowej.

To już kolejna ulica, która zostanie w najbliższym czasie przebudowana, 8 września włocławski ratusz ogłosił przetarg na przebudowę i budowę ciągów komunikacyjnych wraz ze stanowiskami postojowymi przy ulicy Płockiej oraz ulicy Ptasiej http://tuwloclawekpl.wpcomstaging.com/plocka-i-ptasia-beda-przebudowane-konsekwentnie-realizujemy-projekty-oczekiwane-przez-mieszkancow-mowi-krzysztof-kukucki-zastepca-prezydenta/

Kinga Maślanka

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji