fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Kukucki: Jest to kolejny milowy krok wykonany w ramach działań inwestycyjnych realizujących Gminny Program Rewitalizacji.

Konsorcjum firm Koza Nostra oraz Vostok Design wykona dokumentację projektową dla kompleksowej przebudowy i remontu kompleksu budynków dawnego Banku Gdańskiego w ramach zadania inwestycyjnego o nazwie „Utworzenie Interaktywnego Centrum Fajansu”.

Umowa przewiduje wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i opracowanie projektu przestrzeni wystawowej i edukacyjnej Interaktywnego Centrum Fajansu, w którym ma się mieścić interaktywna strefa historyczno-wystawowa (Budynek A) i strefa interaktywna edukacyjna (Budynek B).
Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta: Interaktywne Centrum Fajansu będzie się mieścić w zabytkowych budynkach, które dzięki zaangażowaniu pracowników Wydziału Gospodarowania Mieniem Komunalnym zostały w ubiegłym roku kupione przez Miasto Włocławek.Pomysł na sposób ich wykorzystania został przygotowany przez Referat Kultury Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej, a przetarg został przygotowany i przeprowadzony przez pracowników Wydziału Inwestycji oraz Biura Zamówień Publicznych. Jest to kolejny milowy krok wykonany w ramach działań inwestycyjnych realizujących Gminny Program Rewitalizacji.
Firma Koza Nostra ma doświadczenie w tworzeniu atrakcyjnych przestrzeni muzealnych i interaktywnych wystaw. Zdobyła I miejsca w konkursach: Muzeum Inżynierii Miejskiej,COGITEON, Muzeum Kopca Kościuszki

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji