fbpx
Wiadomości

Krzysztof Kukucki: Pracujemy na pełnych obrotach, dlatego ogłaszamy kolejne przetargi i realizujemy kolejne inwestycje.

Ta inwestycja oprócz budowy przejścia pieszo – rowerowego wraz z podjazdami dla osób niepełnosprawnych, dla rowerów oraz schodami z jednej i z drugiej strony obejmuje również wygrodzenie torowiska od ściany lasu do ul. Hutniczej, a także demontaż kładki, która dzisiaj służy do bezpiecznego pokonywania torów.

7 kwietnia 2020 roku około północy rozpoczęły się twarde prace budowy przejścia przy ulicy Radosnej. Inwestycji wartej 11 milionów złotych. Inwestycji długo oczekiwanej, szczególnie przez mieszkańców osiedla Zazamcze.

Na dzień 28 kwietnia 2020 roku prace przy realizacji zadania, które wykonuje firma z Tczewa wyglądają…

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta Włocławka: Tempo prac na przejściu dla pieszych jest zadowalające. W dniu dzisiejszym wykonawca ma za sobą pierwsze betonowanie. Cały czas pracujemy na pełnych obrotach, dlatego ogłaszamy kolejne przetargi i realizujemy kolejne inwestycje.

27 kwietnia ratusz ogłosił przetarg, który obejmuje przebudowę ulicy Płockiej na odcinku od ul. Zielnej do ul. Duninowskiej.

Zgodnie ze specyfikacją, wykonawca będzie miał obowiązek zorganizować i przeprowadzić roboty w taki sposób, aby zapewnić ciągłość ruchu na ul. Płockiej w oparciu o wykonany we własnym zakresie i własnym kosztem projekt tymczasowej organizacji ruchu.

Krzysztof Kukucki: Przebudowa ul. Płockiej będzie  realizowana w ramach programu przebudowy dróg powiatowych. Maksymalny okres realizacji prac ma wynieść 120 dni.

Kinga Maślanka

 

 

 

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji